ONYX ŁEBA

Dom Wypoczynkowy ONYX mieści się w bardzo atrakcyjnym miejscu: około 300m od morza, 100m od głównego deptaka miejskiego, w centrum turystycznym Łeby. Jednocześnie środkowe położenie obiektu, wewnątrz willowego osiedla, zapewnia ciszę i spokój.

Onyx2 to nasz drugi, świeżo wybudowany obiekt w Łebie. Budynek został oddany do użytkowania w 2020 roku. Nowy budynek przy ulicy Szkolnej 6, oferuje Państwu najwyższy standard wypoczynku. Atrakcyjne położenie pensjonatu jest dodatkowym atutem. Przestronne, atrakcyjnie urządzone pokoje stanowią gwarancję miłego wypoczynku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z Galerią zdjęciową nowego obiektu.
Budynek Onyx2 przy ulicy szkolnej 6.
Fotografia przedstawiająca front budynku
ONYX to nowy budynek, który wyróżnia się ładną, ciekawą architekturą, wysokim standardem wykończenia i wyposażenia. Oferujemy miejsca noclegowe w komfortowych pokojach 2, 3, 4-osobowych z własnymi łazienkami. Wszystkie pokoje mają telewizory, lodówki, czajniki i podręczne naczynia. Na większe rodziny czekają duże, eleganckie pokoje wyposażone dodatkowo w aneksy kuchenne, dwupokojowy domek z aneksem kuchennym oraz apartament z trzema sypialniami, pokojem dziennym i aneksem kuchennym.
Fotografia przedstawiająca zabawkę dla dzieci na powietrzu. W tle Zielone krzewy .
Relaks na świeżym powietrzu zapewnia niebanalnie urządzony, uroczy ogród na posesji. W ogrodzie jest prawdziwy piasek morski, ozdobne drzewka, krzewy i kwiaty. Można tu sobie pobiesiadować przy grillu, posiedzieć przy kawie przy drewnianych ławach i stołach, poopalać na naszej mini-plaży. Dla dzieci jest sala zabaw oraz plac zabaw z piaskownicą, huśtawkami itp.

Do dyspozycji Gości jest sprzęt plażowy oraz rowery - bez dodatkowych opłat.

Zapewniamy również bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.

Warto podkreślić, że w ogrodzie nie parkują samochody. Dla zmotoryzowanych są przygotowane niestrzeżone miejsca postojowe. ONYX jest również całodobowo dozorowany. W całym budynku - także w pokojach - obowiązuje zakaz palenia tytoniu. (można palić w wyznaczonych do tego miejscach.)

Fotografia przedstawiająca plac zabaw dla dzieci. Na pierwszym tle widać zielone rośliny w donicach, na drugim tle widać czerwoną zjeżdzalnie oraz huśtawki.
Zapewniamy wysoki standard wypoczynku i obsługi, serdeczną atmosferę, uprzejmość i dyspozycyjność.
Ceny umowne, zależne od terminu i długości rezerwacji.
Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% należności za pobyt, w przeciągu trzech dni, na KONTO:
78 1140 2017 0000 4102 0124 8461
W tytule przelewu proszę podać: imię i nazwisko osoby rezerwującej oraz termin pobytu. Pozostałą kwotę należy uiścić w dniu przyjazdu, w recepcji.
W przypadku rezygnacji z rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi. (Podstawa prawna „Ustawa o usługach turystycznych z dn. 31.08.1997 r.") Skrócenie czasu pobytu nie zobowiązuje usługodawcy do zwrotu wniesionej opłaty.
Uiszczenie opłaty za pobyt (choćby zadatku) oznacza akceptację powyższego regulaminu.
Doba pobytowa rozpoczyna się o godz. 14-tej, a kończy o godz. 10-tej w dniu wyjazdu.
Fotografia przedstawiająca ogród domu wypoczynkowego. Na fotografi widać specjalnie przygotowane ławki które znajdują się pośród roślin w ogrodowych donicach.